Odbojkaši Takova zabeležili veoma bitnu pobedu

Premier nikad brzi gm 600x130 1 171

Odbojkši Takova iz Gornjeg Milanovca zabeležili su veoma bitnu pobedu u utakmici 16. kola Banka Poštanska štedionica Superlige.

U sportskoj hali „Breza“, nakon fantastične igre, savladan je direktan konkurent u borbi za opstanak u elitnom društvu, ekipa Novi Sad Maneks rezultatom 3:0, po setovima 25:23, 25:21 i 25:17.

Iz seta u set sve sigurnije i bolje. Nisu naši odbojkaši dozvolili ni promil šanse gostima. Cela ekipa je odgovorno izvršila sve zamisli trenera Miloševića. Čestitamo ekipi Novog Sada na fer igri, našim momcima takodje. Nadamo se nastavku sve boljih igara našeg kluba – kažu u OK Takovo.

Pored odlične timske igre, najistaknutiji u redovima Gornjomilanovčana bili su Milan Krstić i Lazaro Brunet, dok se kod gostiju iz Novog Sada izdvojio Branko Kopitić.

Takovci se trenutno nalaze na pretposlednjoj poziciji na tabeli, ali su se primakli na samo pobedu razlike od najbližih konkurenata za opstanak i u sledećem kolu gostuju ekipi Partizan Efbet iz Beograda.