20221113 200502

Pobeda rukometaša Omladinca u Kruševcu

Premier nikad brzi gm 600x130 1 271

Rukometaši Omladinca zabeleželi su treći uzastopni trujumf u prvenstvu. Na gostovanju u okviru 7. kola Druge Lige Zapad u Kruševcu, protiv istoimene ekipe, ostvarena je još jedna pobeda rezultatom 31:38 (poluvreme 17:21).

I ako su na gostovanje Omladinci otišli sa skraćenim spiskom igrača, na terenu se to nije osetilo.

20221113 201854

Od početka su nametnuli svoj stil igre, diktirali tempo, držali prednost i na kraju zasluženo pobedili. Čestitke domaćinu na fer i korektnoj igri i puno sreće u nastavku takmičenja – kažu iz kluba.

Naredno kolo, prvotimci Omladinca igraju na svom terenu protiv ekipe ,RU „Teki“ iz Rače.

Img e5ad72d4240887e30aebc6373868154b v

Utakmica se igra u malo neobičnom terminu, u 12 sati, u nedelju, 20. novembra, a kako bi izašli u susret gostima zbog njihovih popodnevnih obaveza – navode iz milanovačkog kluba.

Još jednom su Omladinci pokazali da kod njih nema sujete i zle namere kada je zakazivanje i termin odigravanja utakmice u pitanju!

Img b5098a0f9f41f7bf42cac173ca26560d v

Ovom prilikom pozivamo publiku da dođe u što većem broju, da zajedno zabeležimo novu pobedu i da se učvrstimo na drugoj poziciji tabele koja vodi u play off za Prvu ligu Zapad – poručuju igrači Omladinca.