315520329 1272480686879965 5914287543441130921 n

Poraz milanovačkih odbojkaša

Premier nikad brzi gm 600x130 1 37

Utakmica šestog kola Superlige Srbije izmedju OK Takovo i OK Partizan odigrana je sinoć u G.Milanovcu. Rezultat je glasio 1:3 za ekipu Partizana. (po setovima 16:25; 17:25; 25:22; 19:25)

Odlično je Partizan odigrao prva dva seta, ne dajući domaćoj ekipi skoro nikakvu šansu za pozitivan skor.

Uspela je ekipa Takova da se vrati u meč u trećem setu i učini utakmicu zanimljivom i dinamičnom.

„Medjutim opet je Partizan podigao nivo igre i uz sjajan servis utakmicu završio u svoju korist. Pohvale za obe ekipe na fer i korektnoj igri. Naš tim se okreće novim izazovima,“ kažu u OK Takovo.

315146219 436950668425700 1550733735885694545 n

U dvorani Breza u Gornjem Milanovcu obavljen je i žreb polufinala Kupa Srbije u konkurenciji odbojkašica i odbojkaša.

U polufinalu odbojkašica igraće Železničar iz Lajkovca – Jedinstvo iz Stare Pazove i Partizan Efbet – Ub, a u polufinalu odbojkaša Mladi radnik iz Požarevca – Vojvodina iz Novog Sada i Radnički doo iz Kragujevca – Partizan Efbet