Agovic 1

Stefan Agović prvak države u trostavu vazdušnom puškom

Prošlog vikenda, u Novom Sadu, održano  je juniorsko prvenstvo Srbije na 10, 25 i 50m, na kojem je nastupilo devetoro milanovačkih strelaca.

Najviše se istakao Stefan Agović koji je pojedinačno osvojio zlatnu medalju, a sa svojim klupskim drugovima Davidom Aćimovićem i Lukom Đinićem oborili su nacionalni rekord sa 1706 krugova i zauzeli prvo mesto.

Ekipno muskarci 1

U ženskoj konkurenciji Anđelija Stevanović, Una Minić i Tijana Mijatović zauzele su drugo mesto, za samo dva kruga razlike, od prvoplasiranog Jedinstva.

Ekipno zene 1

U malokalibarskoj konkurenciji prvi put nastupile su Anđela Stevanović, Eleonora Radulović i Marta Novović i pored jake konkurencije uspele da zauzmu izvanredno drugo mesto.

Sledeće nedelje strelci SD „Dragan Jevtić – Škepo“ nastupiće na međunarodnom takmičenju Novi Sad Grand Prix gde će se suočiti sa strelcima iz celog sveta