Img 77d95b317d92b15b8b48dbd05b152f23 v 1

Ubedljiva pobeda rukometaša Omladinca

Premier nikad brzi gm 600x130 1 90

Rukometaši Omladinca, u okviru drugog kola DRL Zapad, u nedelju 9. oktobra. ugostili su na svom terenu ekipu „RK Kruševac“ iz istoimenog grada.

Omladinci su prvenstvo otvorili najbolje što su mogli – ubedljivom pobedom, rezultatom 34:23 (poluvreme 15:08).

20221009 191628 1

Uvodnih 10-tak minuta utakmice viđena je donekle ravnopravna borba obe ekipe, a kako je vreme prolazilo Omladinci su pojačavali ritam igre.

Angažovanije su pristupili prvenstveno odbrani, iskoristili bolju fizičku spremnost i dužu klupu pa samim tim i rezultatska prednost je rasla od 7 – 10 golova razlike.

Img e75d0b97de1794bf53dfd85c92a515fc v 1

Upravo je ta prednost i održavana tokom celog meča što je dalo prostora za ulazak jako mladih igrača iz omladinskog pogona kluba u igru, koji su na pravi način iskoristili svoju šansu i datu minutažu.

Img 20221009 wa0011 1

– Ovom prilikom rukometaši Omladinca žele da se zahvale publici koja se odazvala u velikom broju i samim tim bila velika podrška i vetar u leđa igračima. Takođe, sve čestitke ekipi iz Kruševca na fer i korektnoj igri i puno sreće u nastavku prvenstva – kažu iz kluba.

20221009 191455 1

Naredno, treće kolo, Omladinci gostuju u Rači ekipi RU Teki. Utakmica se igra u nedelju, 16. oktobra sa početkom u 12 sati.