FK Inđija

Nemanja zdravkovic487 foto ivica miloc5a1evic487 1

Zdravković: Ispustili smo tri boda, ali niz poraza je prekinut

Dragocena pobeda izmakla je Metalcu u subotu protiv Inđije u Milanovcu minut pre poslednjeg sudijskog zvižduka. Pogodak Nemanje Zdravkovića u 71. minutu anulirao je Slaviša Stojanović u nadoknadi vremena i obezbedio slađi bod gostima. Iako se vodila vrlo zanimljiva borba u polju, sa mnogo trčanja i otvorene pas igre, izglednih prilika je bilo malo, uglavnom […]

Zdravković: Ispustili smo tri boda, ali niz poraza je prekinut Read More »

Najava metalac inc491ija web 1

Hoće li biti dovoljno „struje“ za reanimaciju pre zime?

Prvi ispit s još jednim novim šefom stručnog štaba, Vladicom Petrovićem, Metalac ima na svom terenu u subotu protiv četvoroplasirane Inđije, koja nema poraz u poslednjih šest utakmica. Meč počinje u 17h. Izborivši remi protiv Milanovčana u drugom kolu (2:2), Inđija je bila prva koja je nagovestila da bivšem superligašu neće u ovoj ligi nimalo

Hoće li biti dovoljno „struje“ za reanimaciju pre zime? Read More »