Rukomet

Img 4758 sport

Rukometaši Omladinca dočekuju ORK Užice

Rukometaši Omladinca iz Gornjeg Milanovca u revanš utakmici Play Off-a Druge rukometne lige Zapad, u borbi za 3. mesto, dočekuju ORK „Užice“ iz Užica. Prvi meč, koji je odigran u Užicu, Gornjomilanovčani su dobili rezultatom 27:21. Utakmica se igra u subotu, 20. maja 2023. godine, u sportskoj hali „Breza“, sa početkom od 19:15 časova. Ulaz […]

Rukometaši Omladinca dočekuju ORK Užice Read More »

345478110 182570307644414 6581842392882608774 n

RK Omladinac: Seniori poraženi; mlađe kategorije nagrađene peharima

SENIORI PORAŽENI U PRIJEPOLJU – ZA TREĆE MESTO SA ORK ,,UŽICE“ Rukometaši Omladinca u drugoj polufinalnoj utakmici baraža za Prvu ligu poraženi su golom razlike u Prijepolju od istoimene ekipe  rezultatom 33:32. Sportski vrlo korektna a opet i vrlo dinamična utakmica sa puno golova na obe strane ali na kraju domaćin zasluženo pobedio u dvomeču

RK Omladinac: Seniori poraženi; mlađe kategorije nagrađene peharima Read More »

Img 4901 sport 1

Prvi tim Omladinca započinje borbu za ulazak u Prvu ligu

Prvi tim Omladinca posle 15 odigranih kola, u regularnom delu takmičenja DRL Zapad, započinje borbu u play off-u za ulazak u Prvu ligu. Prvo je na programu dvomeč sa ekipom RK ,,Prijepolje’’ . Omladinci prvu utakmicu igraju kao domaćini u nedelju 30. aprila sa početkom u 19 sari, u SRC BREZA. O predstojećom utakmicama, očekivanjama

Prvi tim Omladinca započinje borbu za ulazak u Prvu ligu Read More »

Rk omladinac prvi tim

Uspešan vikend za Rukometni klub Omladinac

Rukometni klub Omladinac proteklog vikenda imao je pune ruke posla. Sve tri takmičarske selekcije u svojim kategorija su izlazile na terene i zabeležile odlične rezultate. Prvo su rukometaši Omladinca u subotu, 18. marta, na drugom po redu turniru za selekciju M 14 (dečaci rođeni 2008 i mlađi ), gostovali u Novom Pazaru i odigrali dve

Uspešan vikend za Rukometni klub Omladinac Read More »

Img ae1c31105f945262ea2ae6e1e34996f4 v 1

Rukometaši Omladinca zabeležili novu pobedu

RUKOMETAŠI PREOKRETOM U KRALJEVU DO NOVE POBEDE Rukometaši Omladinca su sinoć odigrali odloženo prvo kolo Druge muške rukometne lige Zapad u Kraljevu sa ekipom ,,RK Metalac-2’’ i zabeležili novu pobedu posle preokreta u drugom poluvremenu rezultatom 23:25 (poluvreme 16:12). – Iako je prvo poluvreme bilo nešto lošije u odnosu na sve prethodno odigrane utakmice, Omladinci

Rukometaši Omladinca zabeležili novu pobedu Read More »

20221009 191455

Milanovački Omladinac dočekuje ,RK Trepča“ iz Kosovske Mitrovice

Rukometaši Omladinca iz Gornjeg Milanovca, u derbi meču, u okviru 9. kola Druge lige Zapad – Grupa B, igraju derbi utakmicu na svom terenu protiv ekipe ,,RK Trepča“ iz Kosovske Mitrovice. Biće ovo susret ekipa koje su se kvalitetom izdvojile na vrhu tabele i definitivno će ovo biti derbi utakmica prvog dela sezone. – Gosti

Milanovački Omladinac dočekuje ,RK Trepča“ iz Kosovske Mitrovice Read More »

20221016 115617 1

Rukometaši „Omladinca“ dočekuju „Teki“ iz Rače

Rukometaši Omladinca, u okviru 8. kola II Lige Zapad, dočekuju ekipu RU „Teki“ iz Rače. Utakmica se igra u nedelju, 20. novembra sa početkom u 12h, u Gornjem Milanovcu, u hali Breza. – Koristimo priliku da pozovemo publiku da dođe u što većem broju i da nam pruži podršku sa tribina tj. budu osmi igrač

Rukometaši „Omladinca“ dočekuju „Teki“ iz Rače Read More »