sport

Img 77d95b317d92b15b8b48dbd05b152f23 v 1

Ubedljiva pobeda rukometaša Omladinca

Rukometaši Omladinca, u okviru drugog kola DRL Zapad, u nedelju 9. oktobra. ugostili su na svom terenu ekipu „RK Kruševac“ iz istoimenog grada. Omladinci su prvenstvo otvorili najbolje što su mogli – ubedljivom pobedom, rezultatom 34:23 (poluvreme 15:08). Foto: rk omladinac Uvodnih 10-tak minuta utakmice viđena je donekle ravnopravna borba obe ekipe, a kako je […]

Ubedljiva pobeda rukometaša Omladinca Read More »

Omladinac

Rukometaši Omladinca startuju u nedelju

Rukometaši Omladinca posle skoro dva meseca priprema kreću u prvenstvenu trku u sezoni 2022/2023. Podmlađeni sastav ove godine, sa dečacima iz omladinskog pogona i sa par iskusnijih igrača, pokušaće u nedelju da osvoji prve bodove na svom terenu u novoformiranoj Drugoj rukometnoj ligi Zapad, koja broji 11 klubova. U goste rukometašima dolazi ekipa ,,RK Kruševac“

Rukometaši Omladinca startuju u nedelju Read More »